Селфи беџ

bedz mali

Локација школе

Matić Filip Штампа Ел. пошта
filolog, diplomata, književni prevodilac, rođen u Preljini 1930. godine. Gimnaziu učio u Užicu i Beogradu. Diplomirao na Filozofskom fakultetu u Beogradu (engleski jezik i književnost). Bio na usavršavanju iz engleskog jezika u Velikoj Britaniji, u Edinburgu i Oksfordu. Bio je član redakcije lista Vidici i predsednik KUD Ivo Lola Ribar u Beogradu. Radni vek proveo u politici i diplomatiji. Bio je ambasador u Argentini i Paragvaju,kao i predsednik Jugoslovenskog udruženja latinoamerikanaca, koje je objavilo više knjiga i zbornika. Prevodio sa španskog i engleskog. Bio je član Udruženja književnika Srbije i nosilac više javnih društvenih priznanja i odlikovanja. Preminuo je u Beogradu 2004. godine
 

Календар рада

OSNOVNE

Култура Чачак

Банер


Ко је на мрежи?

Имамо 11 гостију на мрежи

Покреће Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.