Селфи беџ

bedz mali

Локација школе

Miletić Miroslav Штампа Ел. пошта
protojerej stavrofor, rođen u Ježevici kod Požege 1949. godine. Bogosloviju završio u Beogradu 1970. godine. Službovao u Gornjoj Gorevnici, a u Preljini je od 1979. godine, gde je starešina hrama Sv. Joakima i Ane. Sa parohijanima sagradio crkve u Gornjoj Gorevnici (1986) godine, Donjoj Trepči (1991), na groblju u Preljini (1998), crkvu krajputašicu u Preljini (2001) i hram u Sokolićima (2004). Ključna je ličnost Humanitarnog fonda crkvene opštine u Preljini, koji je poznat u Srbiji. Pored ostalog, ovaj fond darovao je kuću jednoj samohranoj majci četvoro dece. Beogradske dnevni list Blic uvrstio ga je među dvadeset veličanstvenih Srba, onih koji su obeležili 2006. godinu. Te godine dobio je Nagradu Čačka. Živi u Preljini
 

Календар рада

OSNOVNE

Култура Чачак

Банер


Ко је на мрежи?

Имамо 7 гостију на мрежи

Покреће Joomla!. Designed by: joomla templates vps Valid XHTML and CSS.